Bahçelievler İtalyan Boya Ustası


Bahçelievler İtalyan Boya Ustası

Bahçelievler İtalyan boya ustası olarak her türlü dekorasyon çalışmalarında hizmetinizdeyiz. İtalyan boya renkleri günümüzde pek çok farklı alanda kullanılabilir. Bu renkler arasından kullanım alanlarına uygun tonların tercih edilmesi son derece önemlidir. Bu açıdan yaşam alanlarında kullanıma uygun pek çok farklı renk seçeneği bulunur. Farklı tarzlarda tercih edilecek boyalar sayesinde duvarda farklı desenler elde edilebilir.

İtalyan boyalar su bazlı olma özelliği ile dikkat çeker. Bunun yanında bu ürünler doğal malzemelerden üretilmiştir. Herhangi bir kokusu bulunmaz. İç yüzey dekorasyonlarında rahat bir şekilde kullanılabilir. Sert, mat, parlak ve pürüzsüz görünümlü yapılar oluşturulabilir. Anti bakteriyel özelliği ile küf ve mantar sorunlarının yaşanmasına engel olur.

Bahçelievler İtalyan boya ustası ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar son derece zarif bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu boyalar istendiğinde farklı dekorasyon fikirleri üzerine rahat bir şekilde uygulanabilir. Kaygan bir yapıları olduğundan rahat bir şekilde silinebilme özellikleri bulunur. Uygulandığı duvarlarda görüntünün değişmesine yardımcı olur. Bunun yanında toz ve kir tutma oranları diğer boyalar ile kıyaslandığında oldukça düşüktür. Bu bakımdan İtalyan boya oldukça kullanışlı ve dekorasyon konusunda etkilidir.

İtalyan Boya Faydaları Nelerdir?

İtalyan boya uygulaması sayesinde alanlar çok daha geniş bir görünüme sahip olur. Bu boyalar farklılık oluşturma bakımından son derece etkilidir. Kolay bir şekilde silinebilme özelliği bulunur. Bu sayede temiz bir kullanım imkanı sunar. Ortamda dekorasyonun çok daha zengin görünmesine yardımcı olur. Uygulamanın yapıldığı alanlar çok daha ferah ve rahat görünür.

İç cephede gerçekleştirilecek olan İtalyan boya efekti uygulamaları boyadan daha çok kaplama ürünü olarak düşünülmelidir. Duvarda kaplama olarak efekt etkisi vermesi bakımından dekorasyonlarda sık sık tercih edilir. Bu boyalar özel olarak üretildiğinden farklı desen çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir.

Boya kokusuz olduğundan istenen her durumda uygulanabilme özelliği bulunur. Bu boyaların farklı pek çok alanda kullanılabilme özelliği vardır. Bu sayede dekorasyon değişikliği açısından sıklıkla tercih edilir. Bahçelievler İtalyan boya ustası ekiplerimiz bu hizmetleri vermeden önce çeşitli eğitimlerden geçerler.

İtalyan Boya Nerelerde Kullanılır?

İtalyan boya geniş kullanım alanı ile dikkat çeker. İç ve dış cephelerde bu boyaların sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkündür. Kafe, ev, ofis, restoran, otel, AVM gibi alanlarda rahatlıkla kullanımı mümkündür.

İtalyan boya çoğunlukla iç cephe boyası olarak kullanılır. Bu sebeple dekorasyon değişikliği yapmayı düşünen kişiler tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Profesyonel ustalarımız tarafından gerçekleştirilen hizmetlerimiz sayesinde İtalyan efekt boya işlemleri çok kısa sürelerde gerçekleştirilir. Uygulama için tercih edilecek farklı renk ve özellikteki boyalar belirlenen cephelere rahat bir şekilde uygulanabilir. Yüzlerce farklı desen ve doku seçeneği içerisinden istediğinizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İtalyan Boya Uygulamaları Nasıl Gerçekleştirilir?

İtalyan boyalar modern ve şık görünümleri nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilir. Bu boyalar tek tip olmadığından uygulama şekilleri de tek tip değildir. Venedik kökenli olan bu boyalar iç dekorasyon kaplamalarında sık sık kullanılır. Bu boyaların çok farklı amaçlar için tercih edilmesi mümkündür.

İtalyan boyalar ev, AVM, ofis, büro, hastane, okul gibi çok değişik alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. İtalyan boyanın nasıl kullanılacağı kullanım amacına ve boyaya bağlı olarak değişiklik gösterir.

Tüm efekt boya uygulamalarında duvarın nemsiz, kuru ve temiz olmasına özen gösterilmelidir. Duvarın yeterince temiz olmaması halinde astar ve düzgünleştirme çalışmaları yapılmalıdır. Uygulama yapılacak olan yüzeylerde delik problemleri varsa bunların da macunla kapatılıp zımpara ile pürüzsüz bir hale getirilmesi gerekir.

Uygulama esnasında duvarda toz olması yapışma gibi istenmeyen sorunlara neden olur. Bu sorunlar ilerleyen zamanlarda boyalarda kabarma problemlerinin yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle İtalyan boya uygulamalarından önce duvarın tozsuz olması son derece önemlidir. Tozlar nemli bir bezle silindiğinde uygulamaya geçmeden önce kurumasının beklenmesi gerekir. İtalyan dekoratif boyaların yüzeyin son kat boyası olması gerekir. Bazı boyalarda gerekli olması halinde son kat boyası iki kat şeklinde uygulanabilir. Dekoratif boyalar uygulamanın gerçekleştirildiği yüzeylerde desen ve efekt oluşturulmasını sağlar. Bu açıdan bu dokuların oluşturulması için boya baskı tamponu, doku malası, efekt fırçası, efekt spatulası, dekoratif rulo gibi özel tasarlanmış aletler kullanılır.

Dekoratif İtalyan Boya

Bahçelievler İtalyan boya ustası ekiplerimiz yaşam alanlarınızın en güzel şekilde boyanması adına titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürür. Bu boyalar birden fazla rengi ve dokuyu iç içe barındırır. Bu sebeple uygulandıkları ortamların çok farklı bir havada olmasını sağlarlar. İtalyan boyalar ile sınırsız dekoratif çalışmaların gerçekleştirilmesi mümkündür.

İtalyan boyalar su bazlı yapıda olduklarından kuruduktan sonra yıkanabilir ya da nemli bir bezle rahatlıkla silinebilir. Bu uygulamalarda müşterilerin istekleri dikkate alınarak duvarlarda metal ya da altın kaplama işlemler gerçekleştirilebilir. İtalyan boyalar ile üç boyutlu bir görünüm elde edilmesi de mümkündür. İtalyan boyaları daha özel gösterecek olan özel ışıklandırmalar da kullanılarak daha efektif bir görünüm elde edilebilir.

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması