Beşiktaş İtalyan Boya Ustası


Beşiktaş İtalyan Boya Ustası

Beşiktaş İtalyan boya ustası konusunda kaliteli firmalardan hizmet almak oldukça önemlidir. İtalyan boya renkleri günümüzde pek çok farklı alanda kullanılır. Kullanım alanlarına uygun renklerde tercih edilmesi son derece önemlidir. Bu açıdan seçilebilecek pek çok farklı renk seçeneği vardır. Farklı tarzlarda tercih edilebilecek renkler sayesinde duvarlarda farklı görüntülerin elde edilmesi mümkün olur. Özellikle kullanım alanlarına göre tercih edilecek olan farklı renk ve desenlerdeki boyalar her türlü alanda kaplama işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Beşiktaş İtalyan boya ustası ekiplerimiz farklı pek çok çeşit ve modeller hizmet verir. Firma olarak dekoratif çalışmalarımız sadece İtalyan boyalar ile sınırlı değildir. Mekan ve bütçelere uygun bir şekilde gerçekleştirdiğimiz özel çalışmalarımız bulunur. Ustalarımız çalışmalarına başlamadan önce müşterilerimizin istek ve beklentilerini dinleyerek bu doğrultuda çalışmalarını sürdürür.

İtalyan dekoratif boyalar ev ve iş yeri gibi alanlarda dekoratif bir güzellik arayan kişiler için güzel bir alternatiftir. Boya malzemeleri ve tekniği ile diğer boya çeşitlerinden daha farklıdır. Genelde bir sıvama işlemi olarak özel çelik mala ve süngerler kullanılarak uygulanır. Cilalama, renklendirme ve efektler ise çeşitli fırçalar ve rulolar ile gerçekleştirilir.

İtalyan Boya Modelleri Nelerdir?

İtalyan boya modelleri sınırsız doğaçlamaya sahip olması ile dikkat çeker. Bu sayede her renge ve zevke uygun ürünleri bulmak mümkündür. Sıva görünümlü, mermer desenli, cam görünümlü, kaya görünümlü, deri görünümlü, ahşap görünümlü gibi çeşitleri olsa da genel olarak desen ve renk açsından sınırlandırılması mümkün değildir.

Beşiktaş İtalyan boya ustası ekiplerimiz bilgi, beceri, donanım ve eğitimleri ile çalışmalarını sürdürür. İtalyan boya uygulamaları diğer uygulamalara göre çok daha zahmetlidir. Bu çalışmalarda pek çok farklı malzeme kullanılır. Plastik mala, sünger mala, desen fırça, efektif fırça, çelik mala gibi pek çok malzeme uygulanır. Düz duvar veya sıvalı duvar üzerinde uygulamaların gerçekleştirilmesi mümkündür.

İtalyan Boya Özellikleri Nelerdir?

İtalyan boyalar doğal malzemelerden üretilir ve su bazlı bir yapısı vardır. Bu boyaların herhangi bir kokusu bulunmaz. İç yüzeylerde dekorasyon kaplaması için sıklıkla kullanılır. Anti bakteriyel özelliği vardır. Bu nedenle mantar ve küf oluşumu gibi istenmeyen durumlara neden olmaz. Mat, parlak, sert ve pürüzsüz yüzeyleri ile dikkat çeker. Pek çok desenin bu yöntemle uygulanması mümkündür.

Bu boyalar zarif bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Çeşitli alanlarda oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir. Kaygan bir yüzeyi bulunur v böylece rahat bir şekilde silinebilme özelliği vardır. Uygun maliyetler ile istenen her alanın dekorasyonu rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. İstendiğinde farklı dekorasyon fikirleri üzerinde de rahat bir şekilde oynanabilir. İtalyan boya bu açılardan oldukça kullanışlıdır. Dekorasyon ile alakalı pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

İtalyan Dekoratif Boya Nasıl Yapılır?

İtalyan dekoratif boya ustası ekiplerimiz her türlü alanın boyanması adına çalışmalarını sürdürür. Bu boyaların tek tip bir uygulama şekli bulunmaz. Venedik kökenli olan bu boyalar özellikle iç dekorasyon uygulamalarında sıklıkla tercih edilir. İtalyan boya uygulamaları;

 • Ev
 • Büro
 • Ofis
 • AVM
 • Restoran
 • Hotel gibi farklı pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

İtalyan boyaların nasıl yapılacağı, kullanım amacına ve kullanılacak boyaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Tüm efekt boya çalışmalarında öncelikle duvarın temizlenmesi önemli bir konudur. Duvarların nemsiz ve kuru bir yapısı olmalıdır. Bu alanlarda toz bulunması halinde boyanın duvara yapışması konusunda sıkıntılar meydana gelebilir. Bu durum ilerleyen dönemlerde boyanın kabarması sorunlarına yol açar.

Duvar yeterince temiz değilse temizlenmeli ve astar işlemleri gerçekleştirilmelidir. Yüzeyde delikler varsa bu alanların macunla kapatılması gerekir. Pürüzlü kısımlar ise zımpara ile zımparalanmalıdır. Duvardaki tozların nemli bir bezle silinmesi durumunda kuruması beklenmeli, boya çalışmaları sonradan yapılmalıdır. Uygulanacak olan İtalyan boyanın yüzeyin son kat boyası olması gerekir. Bazı boya çeşitlerinde gerekli olması durumunda iki kat boya uygulamaları da yapılabilir. Dekoratif boya çeşitleri uygulandıkları yüzeylerde desen ya da efekt elde etmeyi hedefler. Bu dokuların yaratılması için İtalyan boyalar ile özel tasarlanmış uygulama aletleri kullanılmalıdır. Bu uygulama aletlerinin kullanımı ve duvara efekt verilmesi aşamasında hız, fırça hareketleri ve el alışkanlığı son derece önemlidir. Ustalarımız bu konuda çeşitli eğitimlerden geçerek hizmet vermeye başlar.

Dekoratif İtalyan Boya

Beşiktaş İtalyan boya ustası ekiplerimiz her zaman çalışmalarını titizlikle sürdürür. İtalyan boyalar su bazlı olduklarından boya işleminden sonra yıkanabilme özelliği vardır. Bu boyaların kendine özgü bir rengi ve nüansı bulunur. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak duvarlarda gümüş ya da altın kaplama görünümü elde edilebilir. Üç boyutlu bir görünüm sağlama özelliği bulunur. İtalyan boyayı daha özel gösterecek özel ışıklandırmalar da kullanılabilir. Ustalarımız verecekleri hizmetlerle ilgili sizlere net bilgiler verecektir.

Dekoratif amaçlı arayışlarınız için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İtalyan boya ustası ekiplerimiz iç ve dış cephelere en güzel uygulamaları gerçekleştirir. Profesyonel bir şekilde boya ve badana çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması