Beylikdüzü İtalyan Boya Ustası


Beylikdüzü İtalyan Boya Ustası

Beylikdüzü İtalyan boya ustası olarak müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunarız. İtalyan boya, özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Bu boyalar efekt boya ya da dekoratif boya ismi ile de bilinirler. Venedik kökenli olan bu boyalar özellikle iç mekanlarda dekorasyon amacıyla sıklıkla kullanılır.

İtalyan boyalar yüzey üzerinde yoğun bir doku oluşturma özelliğine sahiptir. Antibakteriyel özellikleri yanında kokusuz olmaları ile de dikkat çekerler. Bu boyaların hava geçirgenliği olduğundan küf ya da mantar oluşumu gibi sorunlara neden olmaz. İtalyan boya çeşitleri diğer boyalar ile kıyaslandığında daha az kir ve toz tutma özelliği ile ön plana çıkar. Uzun ömürlü olan bu boyalar doğal malzemelerden üretilir ve su bazlı olma özelliği bulunur.

İtalyan Boya Neden Tercih Edilmelidir?

İtalyan boyalar kanserojen, toksik ve mutajen maddeleri içermez. İç yüzey dekorasyonlarında kaplama amacıyla kullanılabilir. Sert, parlak, mat ve pürüzsüz yüzeyleri ile dikkat çekerler. Kokusuz olması en büyük avantajları arasında yer alır. Antibakteriyel özelliği bulunduğundan küf ve mantar oluşumu gibi istenmeyen durumlara sebebiyet vermez.

İç mekanlarda zarif bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Kaygan bir yüzeyi olduğu için rahat bir şekilde temizlenebilme özelliği vardır. Uygulanmış olduğu alanların havasını değiştirir. Toz ve kir tutma oranları diğer boyalar ile kıyaslandığında son derece düşüktür. Farklı dekorasyon fikirleri üzerinde rahat bir şekilde uygulanabilme özelliği bulunur. Beylikdüzüİtalyan boya ustası ekiplerimiz kaliteli ve güvenilir bir şekilde dekorasyon uygulamalarını gerçekleştirir. Bu açıdan bakıldığında İtalyan boyalar oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dekorasyon açısından etkili boya uygulamaları arasında yer alır.

Bu boyalar uygulandıkları alanların çok daha geniş görünmesine yardımcı olurlar. Duvarlarda toz, kir ve leke birikmesi gibi durumlar söz konusu olmaz. Kolay bir şekilde temizlenebilmesi nedeniyle rahat bir kullanım imkanı sunar. Kısa sürelerde dekorasyon değişikliği yapılmasına yardımcı olur. Beylikdüzü İtalyan boya ustası ekiplerimiz çeşitli eğitimlerden geçerek bu konularda hizmet verirler.

İtalyan Dekoratif Boya Nasıl Yapılır?

İtalyan dekoratif boya oldukça modern ve şık görünümleri ile dikkat çeker. İtalyan boya olarak isimlendirilen boyalar tek bir boya gibi düşünülmemelidir. Venedik kökenli olan bu boyalar hem iç hem de dış cephelerin dekorasyon çalışmalarında sıklıkla kullanılır.

Otel, ofis, ev, hastane, okul, büro, AVM gibi pek çok farklı alanda rahat bir şekilde kullanılabilme özelliği bulunur. İtalyan boyanın nasıl gerçekleştirileceği kullanılacak olan boyalara ve kullanım amaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Efekt boya uygulamaları öncesinde duvarların kuru ve temiz olması son derece önemlidir. Duvarların yeterince temiz olmaması durumunda düzgünleştirme ve astar işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Yüzeylerde herhangi bir delik durumu söz konusu ise bu alanların macunla kapatılması gerekir. Pürüzlü yapıların ise zımparalar yardımıyla düzeltilmesi gerekir. Uygulama esnasında duvarda toz olması halinde boyanın yapışmasında çeşitli sıkıntılar meydana gelebilir. Bu da sonrasında boyada kabarma sorunlarının yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple İtalyan boyalar duvara uygulanmadan önce duvarın tozsuz yapıda olması son derece önemlidir.

Duvardaki tozların nemli bir bezle silinmesi durumunda boya uygulanmadan bir süre kuruması beklenir. Dekoratif boyalar uygulanırken Beylikdüzüİtalyan boya ustası ekiplerimiz boya baskı tamponu, doku malası, efekt fırçası, efekt spatulası, dekoratif rulo gibi özel tasarlanmış malzemeler kullanır. Bu malzemeler ile duvara efekt verme işlemlerinde hız, fırça hareketleri ve el alışkanlığı son derece önemlidir. Profesyonel ustalarımız duvarın daha hızlı boyanması, daha şık görünmesi adına çeşitli eğitimler alır. Ekiplerimiz ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İtalyan Boya Nedir?

Beylikdüzü İtalyan boya ustası olarak farklı dekorasyon fikirlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Vermiş olduğumuz hizmetler yalnızca İtalyan boya üzerine değildir. İtalyan dekoratif boyalar ev ve iş yeri gibi farklı alanlarda rahat bir şekilde uygulanabilir. Boya malzemeleri ve teknikleri ile diğer boya çeşitlerinden farklıdırlar. Bu işlem daha çok bir sıvama yöntemi olarak düşünülebilir. Bunun için özel mala ve süngerler kullanılarak işlemler gerçekleştirilir. Cilalama, renklendirme ve efekt çalışmaları için özel fırça ve rulo kullanırız.

İtalyan boya ile sınırsız doğaçlama yapmak mümkündür. Farklı renk seçenekleri ve dekorasyon örnekleri ile her zevke uygundur. Mermer desenli, sıva görünümlü, cam görünümlü, ahşap görünümlü, kaya görünümlü gibi farklı seçenekleri olsa da desen ve renk bakımından herhangi bir sınırlama yapılamaz. İtalyan boya uygulamaları diğer yöntemlere göre daha farklı ve zahmetli olması ile dikkat çeker. Bu işlemlerde farklı malzemeler kullanılarak çalışmalar sürdürülür. Plastik mala, sünger mala, çelik mala, desen fırça, efektif fırça gibi çeşitli malzemeler kullanılır. Bu uygulamalar sıvalı ya da düz duvarlara uygulanabilir.

Dekoratif amaçlı olarak İtalyan boya seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Bu boyalar iç ve dış cephelerde rahatlıkla kullanılabilir. İtalyan boya konusunda usta olan profesyonel ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Beylikdüzü İtalyan boya ustası ekiplerimiz ücretsiz keşif ve bilgilendirme yaptıktan sonra çalışmalarını gerçekleştirir.

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması