Büyükçekmece İtalyan Boya Ustası


Büyükçekmece İtalyan boya ustası ekiplerimiz müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunar. İtalyan boya çalışmaları özellikle son zamanlarda tercih edilen bir boya stilidir. Özellikle granit yüzeylerde dekoratif çalışmaların gerçekleştirilememesi durumunda İtalyan boya kullanımı çare olur.

Büyükçekmece İtalyan Boya Ustası Büyükçekmece Mermer efekt Boya Büyükçekmece Dekoratif Boya Büyükçekmece Kumlu boyama Büyükçekmece Dekor Boya

Büyükçekmece Dekoratif İtalyan Boya

İtalyan boyalar her yüzeye rahatlıkla uygulanabilen yüksek dirence sahip olan boyalardır. Bu boyalar tamamen doğal minerallerden meydana gelir. Nefes alma özelliğinin yanında yıkanabilir ve anti alerjik yapısı vardır. Boy yüzeyleri kir ya da toz tutmaz. Bunun yanında kolay bir şekilde silinebilme özelliği bulunur. Yüzeyi silindiğinde çıkma gibi durumlar söz konusu olmaz.

Büyükçekmece Kumlu İtalyan Boya

Büyükçekmece İtalyan boya ustası ekiplerimiz kaliteli bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Gerçekleştirmiş olduğumuz kaliteli işlemler sayesinde mekanın elit ve zengin görünmesini sağlarız. Anti alerjik ve antibakteriyel bir boya olması nedeniyle gıda ya da sağlık sektöründe de rahatlıkla kullanılabilme özelliği bulunur. Bu boyaların küf ya da mantar yapmak gibi durumları söz konusu olmaz. Ofis, okul, sosyal mekanlar, ev, büro gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Yıkanabilir özelliği ile dikkat çeken bu boyalar iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Sıradan plastik boyalar ile kıyaslandığında duvar kağıdı görünümü ile dikkat çeken oldukça dayanıklı yapıda olan boyalardır. Yılların tecrübesine sahip Büyükçekmece İtalyan boya ustası ekiplerimiz ile siz de en iyi sonucu uygun fiyata yakalayın.

italyanart italyan boya kumlu boya

Büyükçekmece İtalyan Boya Uygulamaları

İlham veren İtalyan boya uygulamaları günümüzde sıklıkla tercih edilir. Yaşam alanlarınızda dekoratif bir değişiklik arıyorsanız Büyükçekmece İtalyan boya ustası firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Venedik kökenli olan İtalyan boyalar iç mekanlarda ya da dış mekanlarda kullanılabilir. Kullanıldığı alanların dekoratif görünmesini sağlayan boya türüdür.

Büyükçekmece Mermer Efekti İtalyan Boya

İtalyan boyalar duvarlara çeşitli efektlerin ve desenlerin verilmesi açısından tercih edilir. Bu boyala yüzeyler üzerinde çoğunlukla yoğun bir doku oluşturmaları ile dikkat çekerler. Antibakteriyel olmalarının yanında kokusuz bir yapıları vardır. Hava geçirgenliği özelliği ile küf ya da mantar oluşumuna sebep olmazlar.

İtalyan boyaların daha az kir ve toz tutma özelliği bulunur. Bu sayede daha az bakım ve temizlik gerektirir. Son derece uzun ömürlü bir yapısı vardır. İtalyan boyalar doğal malzemelerden üretilmesinin yanında su bazlı olması ile de dikkat çeker.

İtalyan Dekoratif Boya Nasıl Yapılır?

İtalyan dekoratif boyalar modern ve şık görünümleri ile dikkat çeker. Venedik kökenli olan ve iç dekorasyon kaplaması olarak kullanılan İtalyan boya olarak isimlendirilen efekt boyalar çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu boyaların nasıl yapılacağı kullanacak boyaya ve kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Büyükçekmece İtalyan boya ustası sizin için en iyi şekilde uygulama yapar.

Alçı Kabartma Stencil Uygulama İtalyan Boya

Efekt boya uygulamalarından önce duvarların nemsiz, kuru ve temiz olması gerekir. Duvarlar yeterince temiz değilse ustalarımız öncelikle duvarların onarımı ve astar işlemleri ile ilgilenir. Yüzeylerde deliklerin olması halinde bunları macunla kapatır sonrasında pürüzlerin zımparalanmasını sağlarız.

Stencil hazır kalıp üzerine alçı kabartması eşliğinde İtalyan boya uygulama çalışmaları en popüler ve tamamlayıcı bir dekor çalışmasındır.

Duvarlarda toz varsa boya sırasında bunlar duvara yapışır. Bu da ilerleyen zamanlarda kabarma gibi istenmeyen sorunlara sebebiyet verir. Bu nedenle İtalyan boyalar duvara uygulanmadan önce Büyükçekmece İtalyan boya ustası ekiplerimiz duvarın tozsuz olmasından emin olurlar.

Dekor boya ustası ekiplerimiz öncelikle duvarları nemli bir bezle temizledikten sonra boya işlemlerine başlamadan önce duvarların kurumasını beklerler. Uygulanacak olan dekoratif boyaların yüzeyin son boyası olması gerekir. Bazı boy çeşitlerinde aynı boyadan iki kat uygulama yapılması gibi işlemler de gerçekleştirilebilir. Dekoratif boyalar uygulandıkları yüzeylerde efekt ve desen yaratılmasına yardımcı olur. Ustalarımız bu dokuları yaratmak için;

 • Boya baskı tamponu
 • Doku malası
 • Efekt fırçası
 • Efekt spatulası
 • Dekoratif rulosu kullanır.

Bu uygulama aletlerinin kullanımında duvara efekt verme işleminde fırça hareketleri, el alışkanlığı ve hız son derece önemlidir. Deneyimli ustalarımız birtakım eğitimlerden geçtikten sonra hizmet verir. Duvarlarınızın hızlı boyanması ve şık görünmesi için firmamızla çalışabilirsiniz. Büyükçekmece boya badana işlerinde her türlü dekoratif çalışmaya imza atmaya hazırız.

Dekoratif İtalyan Boya Çalışmaları

İtalyan dekoratif boyaların son derece renkli bir yapısı bulunur. Bu boyalarda birden fazla renk ve doku iç içe geçmiştir. Bu sayede uygulamanın gerçekleştirildiği alanların şık görünmesine yardımcı olur. Büyükçekmece İtalyan boya ustası olarak sınırsız renk ve dekoratif seçeneğimiz ile müşterilerimize hizmet veririz.

İtalyan boyalar su bazlı olmalarının yanında tamamen kuruduktan sonra yıkanabilirler. Bu dekorasyon çalışmalarının kendine özgü renkleri vardır. Kendi ışığı ve nüansı ile son derece hoş bir görünüme sahiptir. Üç boyutlu görüntü elde edilmesine yardımcı olur. Bu boyalar ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda duvarlara gümüş ya da altın kaplama görüntüsü verebiliriz. Bunun yanında boyayı daha özel gösterecek ışıklandırma seçenekleri de kullanılabilir. Boyacı ustası ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize hizmet ve bilgileri net bir şekilde aktarır.

İtalyan boyanın pek çok farklı özelliği bulunur. Bu özelliği ile ön plana çıkan çalışmalar günümüzde sıklıkla tercih edilir. Büyükçekmece İtalyan boya ustası siz bu farkları en iyi şekilde sunar

 • Diğer boya uygulamaları ile karşılaştırıldığında son derece zor ve zahmetli bir yapısı vardır.
 • İtalyan boya malzemeleri doğal olmaları ile dikkat çeker.
 • Bu dekorasyon tekniği sayesinde iç mekanların çok daha geniş bir görünüm kazanması mümkün olur.
 • İtalyan boyalar iç ve dış dekorasyonlarda rahatlıkla kullanılabilir. İş yeri, konut gibi toplu yapılarda rahatlıkla kullanılabilme özelliği bulunur.
 • Sert, parlak, mat, pürüzlü yapıları ile dikkat çekerler.
 • Su bazlı olmasının yanında antibakteriyel, kokusuz olması ile de dikkat çeker.

Büyükçekmece İtalyan Boya Ustası, Büyükçekmece Mermer Efekt Boya, Büyükçekmece Dekoratif Boya, Büyükçekmece Kumlu boyama, Büyükçekmece Dekor Boya, Dekoratarif İtalyan Boya Modelleri, İtalyan Boya Fiyatları, İtalyan Boya Ustası

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması