Taksim İtalyan Boya Ustası


Taksim İtalyan Boya Ustası

Taksim İtalyan boya ustası ekiplerimiz her türlü alanda kaliteli bir şekilde dekorasyon çalışmalarını sürdürür. İtalyan boya, efekt boya ya da dekoratif boya ismi ile de bilinir. Venedik kökenli olan bu boyalar özellikle iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Uygulandığı alanların dekoratif görünmesine yardımcı olan modern bir uygulamadır.

İç ve dış yüzeylerde kullanılan bu boyalar efekt ve desen vermek amacıyla uygulanır. Simli, metalik ve sedef gibi farklı çeşitleri bulunur. İtalyan boyalar yüzeylerde çoğunlukla yoğun bir doku oluşturmaları ile bilinirler. Antibakteriyel ve kokusuz özellikleri ile dikkat çekerler. Bu boyaların hava geçirgenliği olduğu için küf ve mantar oluşumu gibi sorunlara karşı dayanıklıdır.

Diğer boyalarla kıyaslandığında daha az kir ve toz tutma özelliği bulunur. Bu şekilde daha az bakım ve temizlik ile rahatlıkla uzun yıllar kullanılabilir. İtalyan boyalar doğal malzemelerden üretildiklerinden insan sağlığına herhangi bir zararları bulunmaz. Bunun yanında su bazlı olma özelliği ile de dikkat çeker.

İtalyan Boyalar Neden Tercih Edilmelidir?

Modern ve şık görünümleri ile dikkat çeken İtalyan boyalar günümüzde sıklıkla tercih edilir. Bu boyaların tek tip ve şekli bulunmaz. Venedik kökenli olan bu boya çeşitleri çok farklı amaçlarla kullanılabilir. İtalyan boya hem iç hem de dış mekanlarda rahat bir şekilde tercih edilebilir. İşlemin nasıl yapılacağı kullanılacak olan boyalara ve kullanım amaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Taksim İtalyan boya ustası ekiplerimiz tüm efekt boya uygulamalarında duvarın nemsiz, temiz ve kuru olmasına özen gösterir. Duvarın yeterince temiz olmaması halinde düzgünleştirme ve astar işlemleri uygulanmalıdır. Yüzeyde delikler varsa bunların macunla kapatılması son derece önemlidir. Pürüzlü yapıların ise zımpara yardımıyla temizlenmesini sağlarız.

Uygulamadan önce duvarlarda toz olması bu alanlarda yapışma sorunlarının yaşanmasına neden olur. Bu da ilerleyen zamanlarda duvarlarda kabarma problemlerinin yaşanmasına sebebiyet verecektir. Bu nedenle ustalarımız duvara uygulama yapmadan önce bu alanların tozsuz olduğundan emin olurlar. Duvardaki tozlar temizlenmek istenirse nemli bir bez ile temizlik işlemleri yapılmalıdır. Uygulamaya başlamadan önce duvarların tamamen kuruduğundan emin olmak gerekir. Ustalarımızın tamamı alanında uzman ve eğitimlidir. Bu sayede vermiş olduğumuz tüm dekoratif boya çalışmaları son derece kalitelidir.

Taksim İtalyan boya ustası ekiplerimiz İtalyan boyalarda doku elde etmek için boya baskı tamponu, doku malası, efekt spatulası, dekoratif fırça, efekt fırçası gibi özel olarak tasarlanmış olan uygulama aletlerini kullanır. Bu uygulama aletleri ile duvara efekt verilirken fırça hareketleri, el alışkanlığı ve hız son derece önemlidir. Duvarın hızlı bir şekilde boyanması ve daha zarif görünmesi adına ustalarımıza çeşitli eğitimler veririz. Dekoratif boya çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalyan Boya Çalışmaları

Taksim İtalyan boya ustası firmamız binlerce çeşit modeller çalışmalarını sürdürür. Dekoratif çalışmalarımız yalnızca İtalyan boya ile sınırlı değildir. Ustalarımız mekanlar için en özel çalışmaları zevklerinize uygun bir şekilde gerçekleştirir.

İtalyan dekoratif boya ev ve iş yeri gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Boya tekniği ve malzemesi diğer boya çeşitlerine göre farklılık gösterir. Daha çok sıvama tekniği olarak özel çelik mala ve süngerler yardımıyla uygulamalar gerçekleştirilir. Cilalama, renklendirme ve efektler için çoğunlukla rulo ve fırçalar kullanırız.

Bu çalışmaların sınırsız doğaçlama ile gerçekleştirilmesi mümkündür. Mermer desenli, cam görünümlü, sıva desenli, kaya görünümlü, deri görünümlü gibi çeşitleri olsa da desen ve renk açısından bir sınırlandırma yapmak doğru olmayacaktır. İtalyan boya ustalarımız bilgisi, deneyimi ve el becerileri ile çalışmalarını sürdürür. İtalyan boya çalışmaları diğer uygulamalara nazaran oldukça zahmetlidir. Bu çalışmalarda pek çok farklı malzeme kullanılır. Efektif fırça, sünger mala, plastik mala, desen fırça gibi malzemelerle uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Çalışmalar düz duvara ya da sıvalı duvara uygulanabilir.

Dekor Boya Ustası

İtalyan dekor boyalar farklı renk seçenekleri ile dikkat çeker. Bu çalışmalarda birden fazla renk ve doku bir arada kullanılır. Dekor boya ustası olarak çalışmalarımızı titizlikle sürdürürüz. İtalyan boyalar su bazlı olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle her zaman yıkanabilme özelliği bulunur. Bu boyaların kendine özgü renkleri ve ışığı vardır. İtalyan boyalar ile üç boyutlu bir görünüm elde edilebilir. Bu boyaları daha özek gösterecek ışıklandırma çalışmaları da yapabilirsiniz. Boyacı ustası ekiplerimiz sizlere yapacakları işlemlerle ilgili net bilgiler verir.

Dekoratif İtalyan boya malzemeleri doğal bir yapıda olduklarından insan sağlığına olumsuz bir etkileri yoktur. Diğer boya uygulamaları ile kıyaslandığında işlemler oldukça zor ve zahmetlidir. İç ve dış dekorasyon çalışmalarında rahatlıkla tercih edilebilir. Konut ya da iş yeri gibi toplu yapılarda da uygulamanın gerçekleştirilmesi mümkündür.

İtalyan dekor boya çalışmaları iç yapıların geniş görünmesini sağlar. Su bazlı olmasının yanında kokusuz bir yapısı vardır. Antibakteriyel olduğundan yüzeylerde küf ve mantar gibi kötü oluşumlara neden olmaz. Mat, pürüzlü, sert ve parlak yapısı ile her ortama uygundur. Dekoratif amaçlı arayışlarınızda İtalyan boya kullanabilirsiniz. Taksim İtalyan boya ustası olarak kaliteli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz.

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması