Halkalı İtalyan Boya Ustası


Halkalı İtalyan Boya Ustası

Halkalı İtalyan boya ustası olarak çalışmalarımızı her zaman kaliteli bir şekilde gerçekleştiririz. İtalyan boya, dekoratif boya ya da efekt boya isimleri ile de bilinir. Bu boyalar Venedik kökenli olduklarından tüm dünyada İtalyan boya ismiyle bilinirler. Özellikle iç mekanlarda sıklıkla kullanılarak ortamın havasını değiştirme özellikleri bulunur.

İç yüzeyleri kaplayan İtalyan boyalar yüzeyler üzerinde yoğun bir doku oluşturmaları ile dikkat çekerler. Bu boyalar antibakteriyel olmalarının yanında kokusuzdur. Bunun yanında hava geçirgenliği olduğu için mantar ve küf oluşumlarına engel olur. Diğer boyalarla kıyaslandığında İtalyan boyalar daha az kir ve toz tutma özelliğine sahiptir. Daha az bakım gerektirir ve daha uzun ömürlü yapıda olması ile dikkat çeker. İtalyan boyalar doğal malzemelerden üretilmesinin yanında su bazlı olma özelliği ile de dikkat çeker.

İtalyan Boya Özellikleri Nelerdir?

İtalyan boyalar özellikle iç dekorasyon kaplama amacı ile sıklıkla kullanılır. Bu boyalar kokusuz olduğundan her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilir. Sert, mat, pürüzsüz ve parlak yüzeyleri ile dikkat çekerler. Antibakteriyel özellikleri ile küf ya da mantar oluşumlarına neden olmazlar.

Bu boyalar istendiğinde farklı dekorasyon fikirlerine rahatlıkla uygulanabilirler. İstenen her türlü alanın dekorasyonlarının değiştirilmesine yardımcı olurlar. Bu boyaların kaygan bir yüzeyleri olduğundan rahat bir şekilde silinebilme özelliği bulunur. Uygulandığı duvarlarda görüntünün değişmesini sağlar. Toz ve kir tutma durumları diğer boyalara kıyasla çok daha düşüktür. Bu bakımdan İtalyan boyalar oldukça kullanışlı yapıları ile dikkat çeker. Halkalı İtalyan boya ustası ekiplerimiz sizlere her zaman hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet verir.

İtalyan Dekoratif Boya Nasıl Uygulanır?

İtalyan dekoratif boyalar modern ve şık görünümleri ile dikkat çeker. Bu boyalar tek tip değildir ve bunun yanında tek tip bir uygulama şekli bulunmaz. Venedik kökenli olan ve iç dekorasyonların kaplanması amacıyla tercih edilen bu boyalar çok farklı amaçlarla kullanılabilir. İtalyan boyaların nasıl yapılacağı kullanılacak olan boyalara ve kullanım amaçlarına göre değişiklik gösterir.

Efekt boya çalışmalarında duvarın temiz ve kuru olması son derece önemlidir. Halkalı İtalyan boya ustası ekiplerimiz çalışmalarında bu konulara dikkat eder. Duvarın temiz olmaması halinde öncelikle astar ve düzgünleştirme çalışmalarını gerçekleştiririz. Duvarda herhangi bir delik sorunu varsa bunların macunla kapatılmasını sağlarız. Bunun yanında pürüzlerin zımparalanması çalışmalarını gerçekleştiririz.

Duvarlardaki tozların temizlenmemesi durumunda boyanın tutmasında sıkıntı yaşanır. Bunun yanında sonradan kabarma gibi problemler de meydan gelebilir. Bu tarz sorunların yaşanmaması açısından duvarların temizliğinden emin olmak son derece önemlidir.

Dekoratif boyalar uygulanırken yüzeyler üzerinde efekt ve desen yaratma çalışmaları gerçekleştirilir. Bu açıdan ekiplerimiz bu dokuları yaratmak amacıyla boya baskı tamponu, doku malası, efekt fırçası, efekt spatulası, dekoratif rulo gibi malzemeler kullanır. Bu uygulamaların gerçekleştirilmesi aşamasında hız, el alışkanlığı, fırça hareketleri son derece önemlidir. Profesyonel personellerimiz bu konuda çeşitli eğitimlerden geçtikten sonra çalışmalarına başlar.

İtalyan Boya Efekti

İtalyan boya efekti ile iç cephede yapılacak olan uygulamalar kaplama olarak isimlendirilebilir. Bu boyalar duvarlarda efekt etkisi vermesi bakımından dekorasyon çalışmalarında sıklıkla kullanılır. Bunun yanında profesyonel ustalardan konu ile ilgili hizmet almak son derece önemlidir. Özel üretilmiş boyalar ile gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda farklı desenlere göre duvarlarda boya çalışmaları gerçekleştirilebilir.

İtalyan boyanın kokusuz olması nedeniyle her türlü ortamda rahat bir şekilde kullanılabilme özelliği vardır. Dekorasyon değişikliği yapmak ya da yaşam alanlarınızın havasını değiştirmek istiyorsanız bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

İtalyan efekt boyalar geniş kullanım alanı ile dikkat çeker. Kafe, restoran, ofis, ev, alışveriş merkezi gibi alanlarda rahat bir şekilde kullanılabilme özelliği vardır. İç cephe boyası olarak kullanılabildiği için dekorasyon değişikliği yapmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde yaşam alanlarınızın kullanıma hazır hale gelmesi sağlanır.

İtalyan boyaların uygulanması sırasında özel aparatlar kullanılır. Bu nedenle İtalyan boya uygulamalarında profesyonel destek almak son derece önemlidir. Uzman ustalar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kısa sürelerde tamamlanır. Kaliteli ve titiz çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yüzlerce farklı desen ve doku arasından tercih yaparak yaşam alanlarınızda mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dekoratif İtalyan Boya Çalışmaları

İtalyan dekoratif boya son derece renkli bir yapıda olması ile dikkat çeker. Birden fazla doku ve renk iç içe geçmiştir. Bu sebeple uygulamanın gerçekleştirildiği ortamlara farklı bir hava katma özelliği bulunur. Halkalı İtalyan boya ustası olarak sınırsız dekoratif ve renk seçeneklerimiz ile hizmet veriyoruz.

İtalyan boyalar su bazlı olduğu için kuruduktan sonra her zaman yıkanabilme özelliği bulunur. Bu boyaların kendine özgü renklerinin bulunmasının yanında farklı bir nüansa sahiptir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda duvarda farklı desen çalışmaları gerçekleştirilebilir. Bunun yanında özel ışıklandırma çalışmaları yapılması da mümkündür. Diğer boya uygulamalarına göre bu boyaların uygulaması zor ve son derece zahmetlidir. Bu boya uygulamaları iç mekanların geniş gösterilmesi amacıyla da tercih edilir.

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması