Kadıköy İtalyan Boya Ustası


Kadıköy İtalyan Boya Ustası

Kadıköy İtalyan boya ustası ekiplerimiz dekorasyon uygulamalarının yapılacağı alanlarda ücretsiz keşif yaparak sizlere en güzel tasarımları sağlayacaklardır. İtalyan boya, günümüzde pek çok farklı alanda kullanılır. Özellikle kullanım alanına uygun tonlarda tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Bu açıdan tercih edilebilecek pek çok farklı renk seçeneği bulunur.

Farklı tarzlara hitap eden boyalar sayesinde duvarlarda farklı efekt görünümleri elde etmek mümkün olur. Bunun için farklı renk ve desen seçenekleri sunan boya seçenekleri arasından tercih yapılabilir. Kullanım alanlarına bağlı olarak farklı renk ve desenlerdeki boyalar ile yüzeylerde kaplama işlemleri gerçekleştiririz.

İtalyan Boya Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

İtalyan boya su bazlı olmasının yanında doğal malzemelerden üretilmesi ile de dikkat çeker. Mermer ve daha pek çok farklı desen çalışmaları yapılabilir. İç ve dış yüzeylerde dekorasyon kaplama amacıyla sıklıkla tercih edilir. Yapılacak çalışmalara bağlı olarak mat, parlak ve sert bir yüzeyleri bulunur. Kokusuz olması oldukça büyük bir avantajdır. Antibakteriyel özelliği sayesinde küf ve mantar oluşumu gibi istenmeyen durumlara neden olmaz.

Kadıköy İtalyan boya ustası ekiplerimizin gerçekleştirdiği çalışmalar ile zarif bir görünüm elde edilir. Çeşitli dokuların kolay bir şekilde elde edilmesi mümkün olur. Ustalarımız bu hizmetleri vermeden önce birtakım eğitimler alırlar. Bu nedenle vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamı son derece profesyoneldir. Uygulandığı alanlarda görünümün değişmesini sağlar. Toz ve kir tutma gibi istenmeyen sorunlara neden olmaz. Yüzeyi kaygan olduğundan rahat bir şekilde temizlenebilme özelliği bulunur. İstenen dekorasyon çalışmaları rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Bu bakımdan İtalyan boya oldukça kullanışlıdır ve dekorasyon konusunda da son derece etkilidir.

İtalyan boyalar uygulandıkları alanların çok daha geniş görünmesine yardımcı olurlar. Kolay bir şekilde temizlenebilme özelliği olduğundan kullanımı kolaydır. Duvarlarda toz ve kir birikmesi gibi istenmeyen sorunlara neden olmaz. Farklılık oluşturma açısından son derece etkili olması ile dikkat çeker. Ortamdaki dekorasyonun çok daha zengin görünmesine yardımcı olur.

İtalyan Dekor Boya Ustası

İtalyan dekoratif boya, ev ve iş yeri gibi çeşitli mekanlarda dekoratif haz arayanlar için uygundur. Bu teknik pek çok alanda rahat bir şekilde uygulanabilir. Boya malzemesi ve tekniği sayesinde diğer boyama çeşitlerinden farklılık gösterir. Çoğunlukla sıvama işlemi olarak özel çelik mala ve süngerler ile uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Kadıköy İtalyan boya ustası olarak cilalama, renklendirme ve efekt çalışmaları için çeşitli rulo ve fırçalar kullanırız.

İtalyan boya çalışmaları sınırsız doğaçlamaya dayalı dekorasyonları ve renk seçenekleri ile her zevke uygundur. Sıva görünümlü, cam görünümlü, mermer desenli, deri görünümlü, kaya görünümlü gibi isimler alsa da herhangi bir sınırlama bulunmaz. İtalyan boya ustalarımız bilgi, beceri ve eğitimleri ile çalışmalarını sürdürür.

İtalyan boya uygulamaları diğer uygulamalar ile kıyaslandığında son derece zahmetli olması ile dikkat çeker. Çünkü bu uygulamalarda çok farklı malzemeler kullanılır. Plastik mala, sünger mala, efektif fırça, çelik mala, desen fırça gibi malzemelerle uygulamalar gerçekleştirilir. Bu uygulamalar sıvalı ya da düz duvara rahatlıkla uygulanabilir.

Dekoratif İtalyan Boya Çeşitleri

İtalyan dekoratif boyalar son derece renkli yapısı ile dikkat çeker. Bu boyalar birden fazla renk ve dokuyu bir arada barındırır. Bu nedenle uygulamanın yapıldığı alanlara farklı bir hava katar. Kadıköy İtalyan boya ustası ekiplerimizin sınırsız dekoratif ve renk seçenekleri arasından seçimlerini sizlerle beraber yapar.

İtalyan boyalar su bazlı olma özelliğine sahiptir. Bu sayede kuruduktan sonra yıkanmasında ya da silinmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Bu boyanın kendine has bir ışığı ve nüansı vardır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda duvarlarda altın ya da metal kaplama gibi çalışmalar da gerçekleştirebiliriz. Bu boyalar ile üç boyutlu bir görünüm elde edilmesi de mümkün olur. İtalyan boyaların daha özel görünmesine yardımcı olacak özel ışıklandırma çalışmaları da yapılabilir. Kadıköy İtalyan boya ustasıolarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri her zaman net ve akılcı bir dille anlatırız.

 • Dekoratif İtalyan boya malzemeleri son derece doğal bir yapıya sahiptir.
 • Diğer boya uygulamaları ile kıyaslandığında bu çalışmalar çok daha zordur.
 • İç ve dış mekanlarda dekorasyon çalışmaları için uygundur. Konut, iç yeri gibi toplu yapılarda kullanıma uygun olması ile dikkat çeker.
 • İç mekanlarda uygulandığında mekanın daha geniş görünmesine yardımcı olur.
 • Su bazlı olmasının yanında kokusuz bir yapısı vardır. Bunun yanında antibakteriyel özelliği bulunur. Bu sayede yüzeylerde küf ve mantar gibi istenmeyen durumlara neden olmaz.
 • Sert, pürüzlü, mat ve parlak yapıda özellikleri vardır.

Dekoratif boya arayışlarınızı dekor boya ustası ekiplerimiz iç ve dış cephelerde en iyi şekilde karşılar. Profesyonel boya ve badana hizmetleri veren ekiplerimiz ile iletişime geçerek ortamlarınızın çok daha şık ve gösterişli görünmesini sağlayabilirsiniz. Ustalarımız çalışmalarına başlamadan önce ücretsiz bir keşif ardından sizleri bilgilendirir. Katalog üzerinden dilediğiniz renk ve desenleri seçmenize yardımcı olur. Gösterişli, şık ve farklı bir ortamı siz değerli müşterilerimiz için en iyi şekilde hazırlarız. Merkez konumundaki duvarların hareketlendirilmesi amacıyla bu çalışmalar yapılabilir.

551 108 18 85

 • İtalyan Boya
 • Duvar Çıtalama
 • Dekoratif Boyama
 • Efekt Boyama
 • Mermer Efekt Boya
 • Dekor Boya
 • İtalyan Boya Fiyatları
 • İtalyan Boya Ustası
 • İtalyan Dekoratif Boya
 • İtalyan Duvar Boyası
 • Dekoratif Duvar Boyası
 • İtalyan Boya Uygulamaları
 • Dekoratif Duvar Boyama
 • Duvar Boya Dekorasyon
 • Dekoratif Boya Uygulaması